قفسه بندی قهوه فروشی

قفسه بندی قهوه فروشی

قفسه بندی قهوه فروشی

قفسه بندی قهوه فروشی همچون سایر فروشگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که می تواند بر تجربه خرید مشتریان و فروش اثرگذار باشد. در مقاله امروز قصد داریم به قفسه بندی قهوه فروشی بپردازیم و شما را با اهمیت آن و مزایایی که دارد آشنا سازیم. همچنین برخی از انواع قفسه بندی که می تواند در قهوه فروشی پیاده سازی شود را معرفی نماییم.  چنانچه صاحب قهوه فروشی هستید یا در حال راه اندازی این فروشگاه هستید این مقاله می تواند برایتان مفید باشد. با ما همراه باشید.

آشنایی با قهوه فروشی

قهوه فروشی فروشگاهی است که انواع قهوه و تجهیزات آماده سازی آن را عرضه می نماید. در قهوه فروشی ها می توان قهوه را به صورت دانه ای یا آسیاب شده به طور عمده یا خرده خریداری نمود. همچنین تجهیزاتی که برای آماده سازی قهوه لازم است را می توان خریداری نمود.

اهمیت قفسه بندی قهوه فروشی

قفسه بندی در قهوه فروشی سبب می شود تا محیط فروشگاه جلوه زیباتری پیدا نماید و همچنین مشتریان تجربه خرید بهتری داشته باشند که بر میزان فروش تاثیر گذار است. بنابراین قفسه بندی قهوه فروشی اهمیت بالایی دارد. در ادامه برخی از مزایای قفسه بندی قهوه فروشی اشاره خواهیم داشت تا به اهمیت بالای آن پی ببرید.

استفاده بهینه از فضای در دسترس

قفسه بندی قهوه فروشی این امکان را فراهم می آورد تا بتوان فضا را به بهترین شکل ممکن استفاده نمود. قفسه بندی با طبقاتی کردن و تفکیک فضا این امکان را به خوبی فراهم می آورد.

مزایای قفسه بندی قهوه فروشی

چیدمان و تفکیک بهتر محصولات

درست است که قهوه فروشی فروشگاهی است که به طور تخصصی قهوه و تجهیزات آن را عرضه می نماید. اما همانطور که می دانید قهوه انواع مختلف و اشکال مختلفی دارد. علاوه بر این تجهیزات آماده سازی آن نیز متنوعند. بنابراین حجم محصولی که باید در قهوه فروشی سازماندهی شود زیاد است. قفسه بندی با تفکیک بهینه فضا این امکان را فراهم می آورد تا بتوان این حجم از محصولات را به خوبی وتفکیک شده چیدمان نمود. به طور مثال استفاده از قفسه بندی در قهوه فروشی سبب می شود تا بتوان تجهیزات مربوط به آماده سازی قهوه را در یک قفسه و انواع قهوه را بر اساس نوع آن در قفسه های دیگر به تفکیک چیدمان نمود.

نمایش بهتر محصولات

قفسه بندی مناسب می تواند محصولات شما را به خوبی در معرض دید مشتری قرار دهد. به طور مثال اگر قهوه ای جدید را عرضه می کنید می توانید در نزدیک ترین قفسه ها قرار دهید که کاملا در دید مشتریان باشد. از این طریق می توانید مشتریان را بیشتر به خرید آن محصول ترغیب نمایید.

فضای مناسب برای تردد

اهمیت فضای مناسب برای تردد در فروشگاه ها بسیار زیاد است. چرا که مشتریان باید بتوانند با آرامش خیال در فروشگاه تردد نمایند. قفسه بندی با تفکیک فضا و بخش بندی آن، این امکان را فراهم می آورد که بتوان از فضاها بهینه تر استفاده نمود. در نتیجه موجب می شود که فضای کافی برای تردد ایجاد شود.

آشنایی با قفسه بندی مناسب

آشنایی با قفسه بندی مناسب

امروزه صنعت قفسه بندی بسیار پیشرفت کرده است. تولیدکنندگان و عرضه کنندگان این صنعت متناسب با نیاز کسب و کارها قفسه بندی های متنوعی را طراحی و تولید می کنند. لذا با این میزان تنوع در تولید، هر فروشگاهی می تواند از سیستم قفسه بندی مناسب خود استفاده نماید. برخی از قفسه بندی هایی که می تواند برای قهوه فروشی مناسب باشد عبارتند از:

قفسه بندی یک طرفه دیواری

این سیستم قفسه بندی یکی از رایج ترین انواع قفسه بندی است. این سیستم مستحکم بوده و به وسیله پیچ و مهره به دیوار متصل می شود. جنس این قفسه با توجه به جنس و وزن اقلام و همچنین دکور می تواند فلزی یا چوبی باشد. البته از آن جایی که قهوه یک محصول طبیعی است، استفاده از جنس چوبی برای قفسه بندی می تواند گزینه خوبی باشد تا علاوه بر استحکام، زیبایی محیط را نیز دوچندان نماید.

قفسه بندی خود ایستا

نوع دیگری از قفسه بندی سیستم های خود ایستا می باشند. این سیستم قفسه بندی نیازی به اتصال به دیوار یا زمین ندارد. قفسه بندی خود ایستا انواع مختلفی دارد از جمله یک طرفه، دو طرفه و طرح گرد. هنگام استفاده از قفسه خود ایستا توجه داشته باشید که قواعد چیدمان را به خوبی رعایت نمایید تا مانع از لغزش و یا سقوط قفسه شوید. به طور مثال کالاها با وزن بیشتر را بر روی قفسه های اولیه و نزدیک به زمین قرار دهید. و کالاهای با وزن سبک را بر روی طبقات بالاتر قرار دهید. این گونه به حفظ هر چه بیشتر تعادل در این سیستم کمک می نمایید.

جمع بندی

در این مقاله به قفسه بندی قهوه فروشی پرداختیم. ابتدا شما را با قهوه فروشی آشنا ساختیم. و همانطور که گفتیم در قهوه فروشی علاوه بر قهوه، تجهیزات آن نیز عرضه می شود. سپس به اهمیت استفاده از قفسه بندی در قهوه فروشی پرداخته و دلایل و مزایایی را بیان نمودیم. از جمله مزایای قفسه بندی به استفاده بهینه از فضای در دسترس، چیدمان و تفکیک بهتر محصولات، نمایش بهتر محصولات و فضای مناسب برای تردد اشاره داشتیم.

سپس به بررسی قفسه مناسب برای قهوه فروشی پرداختیم. دو نوع قفسه رایج از جمله قفسه یک طرفه دیواری و قفسه خود ایستا را معرفی نمودیم که می توان از آن ها در قهوه فروشی استفاده نمود.  امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد. اگر در حال حاضر صاحب قهوه فروشی هستید یا در حال راه اندازی آن هستید می توانید با کارشناسان ما در مجموعه متال شلف صحبت نمایید. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.

Tags: , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

6 − 4 =

مقالات مفید

قفسه بندی مجسمه فروشی

قفسه بندی مجسمه فروشی مجسمه فروشی ها از جمله فروشگاه هایی هستند که به قفسه بندی نیاز دارند. همانطور که می دانید قفسه بندی یکی از تجهیزات بسیار مهم در…
قفسه بندی مجسمه فروشی

قفسه بندی فروشگاه ساعت

قفسه بندی فروشگاه ساعت فروشگاه ساعت نیز همچون بسیاری از فروشگاه ها از قفسه بندی استفاده می نماید. البته قفسه های این فروشگاه از نظر ظاهری کمی متفاوت تر با…
قفسه بندی فروشگاه ساعت

قفسه بندی فروشگاه موبایل

قفسه بندی فروشگاه موبایل امروزه فروشگاه ها به دلایل مختلفی از سیستم قفسه بندی استفاده می نمایند. به عنوان مثال چیدمان بهتر محصولات و در معرض دید قرار دادن آنها…
قفسه بندی فروشگاه موبایل

قفسه بندی گل فروشی

قفسه بندی گل فروشی گل فروشی ها نیز همچون سایر فروشگاه ها نیاز به قفسه بندی دارند. یکی از مهمترین دلایل این موضوع تنوع بالای محصولی در گلفروشی هاست. سیستم…
قفسه بندی گل فروشی
فهرست