قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی

قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی

قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی

قفسه بندی یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که باید فروشگاه نان فانتزی به آن مجهز باشد. تصور کنید به عنوان یک مشتری وارد فروشگاه نان فانتزی شده اید و نان ها بر روی زمین و بر روی یکدیگر چیده شده اند. با کمی دقت متوجه می شوید نان های نزدیک به سطح زمین له شده به نظر می رسند.بله حس ناخوشایندی است و احتمالا از خرید منصرف خواهید شد. حال تصور کنید وارد یک فروشگاه نان فانتزی دیگر شده اید که نان ها بر اساس نوعشان به صورت تفکیک شده و مجزا بر روی طبقات مختلف چیده شده اند. شما به راحتی نان مورد نظرتان را پیدا می کنید و با یک نان سالم رو به رو می شوید. احتمالا این بار خریدتان را انجام خواهید داد.

قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی علاوه بر این که حس خوبی به مشتریان می دهد مزایای دیگری نیز به همراه دارد. در مقاله امروز شما را با دیگر مزایای قفسه بندی برای فروشگاه نان فانتزی آشنا خواهیم ساخت. همچنین برخی از انواع رایج سیستم قفسه بندی فروشگاهی که می توانید برای فروشگاه نان فانتزی استفاده نمایید را به شما معرفی خواهیم نمود. با ما همراه باشید.

آشنایی با نان فانتزی

نان یکی از مواد غذایی اغلب ایرانی ها می باشد. در گذشته تنوع نان ها تنها به لواش و بربری و سنگک خلاصه می شد. اما رفته رفته نان های فانتزی نیز به چرخه مواد غذایی استفاده شدند. امروزه نیز با شکل گیری فست فود ها نان های فانتزی بیش از پیش مورد استفاده قرار می گیرند. نان های فانتزی برخلاف نان های سنتی تنوع بالایی دارند. در ادامه شما را با برخی از معروف ترین انواع نان های فانتزی آشنا خواهیم ساخت.

نان باگت

این نان از معروف ترین انواع نان های فانتزی می باشد. نان باگت به نان فرانسوی نیز شناخته می شود. این نوع نان از آرد بدون سبوس تهیه می شود و به شکل بیضی کشیده می باشد. بافت این نان بسیار نرم و لطیف می باشد. از این نان در تهیه انواع ساندویچ استفاده می شود.

نان تست

نان تست، نوعی نان ورقه شده انگلیسی می باشد که مربع شکل است. نان های تست را می توان با دستگاه تست برشته نمود. بافت این نان نیز بسیار نرم می باشد. از این نان برای صبحانه و یا تهیه ساندویچ استفاده می شود.

نان همبرگر

نان های همبرگر نان های گردی هستند که برای تهیه ساندویچ های همبرگر و چیز برگر و … از آنها استفاده می شود. بافت نان همبرگر شبیه به نان باگت می باشد.

نان چاو دار

این نوع نان از نوعی غله به نام چاودار که به گندم سیاه نیز شناخته می شود تهیه می شود. نان چاودار دارای ویتامین های گروه B و E می باشد. این نان باعث ایجاد حس سیری می شود و مناسب افرادی است که رژیم دارند.

نان سلیاک

این نان نیز از جمله نان های رژیمی و بدون گلوتن می باشد. این نان از آرد برنج تهیه می شود. این نان برای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند می تواند مناسب باشد.

ضرورت قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی

ضرورت قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی

فروشگاه های نان از جمله فروشگاه هایی هستند که نیاز به قفسه بندی دارند. دلالیل اهمیت قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی متعدد هستند اما در ادامه شما را با برخی از آنها آشنا خواهیم ساخت.

چیدمان بهتر نان ها

نان های فانتزی بسیار متنوع می باشند. روز به روز نیز بر تنوع آنها افزوده می شود. لذا لازم است با استفاده از سیستم قفسه بندی، فضای فروشگاه را قابل چینش نمود تا بتوان نان ها را به درستی دسته بندی و تفکیک نمود.

جلوگیری از تخریب بافت نان

اغلب نان های فانتزی بافت نرمی دارند. بنابراین اگر تعداد زیادی از آنها بر روی هم چیدمان شوند باعث آسیب به بافت نان های قسمت های زیرین خواهد شد. قفسه بندی، با چند بخشی کردن و مجزا کردن فضا به بخش های کوچک و قابل چینش باعث می شود بتوان نان ها را بدون آسیب به بافتشان، چیدمان نمود.

جلوگیری از فساد

نان از جمله مواد غذایی می باشد که دارای تاریخ انقضا می باشد. روزانه تعداد بسیار بالایی نان تولید می شود. لذا لازم است نان ها به ترتیب تاریخ تولید، چیدمان شوند تا از فساد آنها جلوگیری شود. قفسه بندی با ایجاد فضایی بهینه برای چیدمان، به خوبی این امکان را فراهم می نماید.

افزایش ایمنی

نان های فانتزی در انواع گوناگون و تعداد بالا تولید می شوند. لذا چیدمان آنها باید به گونه ای باشد که برداشت نان باعث ریزش سایر نان ها نشود. قفسه بندی با مجزا نمودن و تفکیک نمودن فضای فروشگاه این امکان را فراهم می آورد تا بتوان نان ها را مرتب و بدون ازدحام چیدمان نمود.

زیبایی محیط

یکی از عوامل موثر در هر فروشگاهی زیبایی دکوراسیون آن می باشد. در فروشگاه هایی همچون نان فانتزی به دلیل تردد مشتریان لازم است با قفسه بندی به محیط نظم بخشیده و آن را زیباتر نمود.

مدیریت بهداشت

نان یک ماده غذایی است که با سلامت افراد در ارتباط است. لذا لازم است محیط نگهداری آن پاکیزه بوده واصول بهداشتی رعایت شود. چیدمان نان ها در قفسه موجب می شود بتوان فضای فروشگاه را بهتر نظافت نمود.

مدیریت موجودی

چیدمان نان های فانتزی در قفسه باعث نظم می شود. به همین دلیل فرآیند مدیریت موجودی نیز تسهیل خواهد شد.

سهولت دسترسی مشتریان به نان

قفسه بندی موجب می شود بتوان نان ها را با نظم و بر اساس نوع و تاریخ آن تفکیک نموده و چیدمان نمود. لذا مشتریان نیز به راحتی می توانن به نان مورد نظر دسترسی داشته باشند.

استفاده حداکثری از فضای در دسترس

قفسه بندی با بخش بندی و تفکیک فضا موجب می شود بتوان از فضای در دسترس به بهترین شکل ممکن بهره برد.

مزایایی که بیان نمودیم برخی از مزایای استفاده از سیستم قفسه بندی در فروشگاه نان فانتزی می باشد. به نظر شما استفاده از قفسه بندی در فروشگاه نان فانتزی چه مزیت دیگری با خود به همرا دارد ؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

انواع قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی

انواع قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی

حال که با مزایا و ضرورت استفاده از قفسه بندی برای فروشگاه نان فانتزی آشنا شدید. لازم است انواع سیستم قفسه بندی را که می توان برای فروشگاه نان فانتزی استفاده نمود را بشناسید. از کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی بر ای فروشگاه نان فانتزی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

قفسه فروشگاهی خود ایستا

قفسه های فروشگاهی خود ایستا یکی از کاربردی ترین قفسه هایی است که می توان از آنها در فروشگاه نان فانتزی استفاده نمود. قفسه های فروشگاهی خود ایستا قفسه هایی هستند که نیاز به نصب به دیوار ندارند و سازه قابلیت ایستایی دارد. این نوع قفسه بندی در دو نوع یک طرفه و دو طرفه تولید و عرضه می شود. قفسه های خود ایستا یک طرفه به منظور قرار گیری در دیواره های کناری فروشگاه طراحی و تولید می شوند. قفسه های دو طرفه خود ایستا نیز به منظور قرار گیری در فضاهای میانی فروشگاه می باشند.

قفسه فروشگاهی یک طرفه دیواری

قفسه فروشگاهی یک طرفه دیواری یکی دیگر از انواع قفسه بندی های فروشگاهی می باشد. این نوع قفسه نیاز به نصب به دیوار دارد و با پیچ و مهره به آن متصل می شود.

استند ویژه نان

در بین انواع قفسه فروشگاهی که می تواند برای فروشگاه نان فانتزی قرار بگیرد استندهایی ویژه نان نیز طراحی و تولید می شوند. این استندها به گونه ای طراحی می شوند که خود ایستا بوده و بتوانند حجم مناسبی از نان را در خود جای دهند. برخی از استندهای نان دارای چرخ نیز می باشند که باعث سهولت جابه جایی آن می شود. استند ها در جنس چوبی و یا فلزی تولید می شوند.

جمع بندی

در این مقاله سعی بر این بود تا شما را قفسه بندی فروشگاه نان فانتزی آشنا سازیم. در ابتدا شما را با انواع نان فانتزی آشنا ساختیم. از جمله نان های فانتزی به نان باگت، تست، همبرگر، چاودار و سلیاک اشاره داشتیم و کاربرد هر کدام را نیز بیان نمودیم. سپس به دلایل چرایی و ضرورت استفاده از قفسه بندی در فروشگاه نان فانتزی پرداختیم.

برخی از دلایل استفاده از قفسه بندی عبارت بودند از: استفاده حداکثری از فضا، سهولت دسترسی مشتریان به نان، مدیریت موجودی، چیدمان بهتر نان ها و … پس از این به معرفی انواع سیستم های قفسه بندی مناسب برای فروشگاه نان فانتزی پرداختیم. از جمله سیستم های قفسه بندی برای فروشگاه نان فانتزی به قفسه فروشگاهی خود ایستا، قفسه فروشگاهی یک طرفه دیواری و استند ویژه نان اشاره داشتیم.

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی نمودید از شما سپاسگذاریم، اگر برای فروشگاه نان فانتزی خود و انتخاب قفسه آن نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید می توانید با کارشناسان ما در مجموعه متال شلف در ارتباط باشید. برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا از طریق فرم درخواست مشاوره در پایین صفحه اقدام نمایید.

Tags: , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ده + 19 =

مقالات مفید

قفسه بندی مجسمه فروشی

قفسه بندی مجسمه فروشی مجسمه فروشی ها از جمله فروشگاه هایی هستند که به قفسه بندی نیاز دارند. همانطور که می دانید قفسه بندی یکی از تجهیزات بسیار مهم در…
قفسه بندی مجسمه فروشی

قفسه بندی فروشگاه ساعت

قفسه بندی فروشگاه ساعت فروشگاه ساعت نیز همچون بسیاری از فروشگاه ها از قفسه بندی استفاده می نماید. البته قفسه های این فروشگاه از نظر ظاهری کمی متفاوت تر با…
قفسه بندی فروشگاه ساعت

قفسه بندی فروشگاه موبایل

قفسه بندی فروشگاه موبایل امروزه فروشگاه ها به دلایل مختلفی از سیستم قفسه بندی استفاده می نمایند. به عنوان مثال چیدمان بهتر محصولات و در معرض دید قرار دادن آنها…
قفسه بندی فروشگاه موبایل

قفسه بندی گل فروشی

قفسه بندی گل فروشی گل فروشی ها نیز همچون سایر فروشگاه ها نیاز به قفسه بندی دارند. یکی از مهمترین دلایل این موضوع تنوع بالای محصولی در گلفروشی هاست. سیستم…
قفسه بندی گل فروشی

پالت انبار و انواع آن را بیشتر بشناسید

پالت انبار و انواع آن را بیشتر بشناسید پالت انبار، از جمله تجهیزات مورد نیاز در انبار کارخانه ها می باشد. در اغلب کارخانه ها کالاهایی با تعداد و وزن…
پالت انبار و انواع آن
فهرست